popup- son.png (78 KB)
Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Teslimat adresinin uzaklığına göre de anlaşmalı olarak çalıştığımız kargo şirketi 3-7 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak, belirtilen iletişim kanalları üzerinden bilgi verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi (SENDEO KARGO) tarafından gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ise konu ile ilgili bir e-posta gönderilecek ve ücretinin iadesi sağlanacaktır.

İzmir İçi Aynı Gün Teslimat siparişlerinde ise saat 16.00'a kadar İzmir İçi Aynı Gün Teslimat yazılı ürünlerden sipariş verdiğinizde adresiniz hızlı teslimat bölgesi içerisindeyse ürününüz otomatik olarak aynı gün 21:00’e kadar teslim edilecektir. Cuma 16:00’dan sonra ve hafta sonu vereceğiniz siparişler pazartesi günü 21:00’e kadar teslim edilecektir.

Aynı gün teslimat ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz!


Mubiko.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.