Biz Kimiz?
mubiko_hakkinda.jpg (272 KB)
Norm Holding olarak 1973 yılında başlayan hikayemiz, sürekli gelişen ve geliştiren felsefesi ile günümüzde 2500 çalışanı ve 16 şirketiyle çağın gerekliliklerine ayak uyduran, kalite ve vizyondan ödün vermeden sürekli büyüyerek gelişen bir başarı öyküsüne dönüştü. Bu başarı öyküsü bize Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında olma gururunu yaşattı.
 
Büyüme adımlarımızdan birini farklı bir sektör olan e-ticarete attık. Norm Holding’in 17. şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen yeni e-ticaret sitemiz Mubiko ile sadece kendi sektörümüzün değil, girdiğimiz her sektörün en iyisi olma konusunda ısrarcı olduğumuzu göstermek istiyoruz. Yenilikçi, teknolojiye ayak uyduran, müşteri memnuniyetine önem veren, 24 saat içinde müşteri memnuniyeti doğrultusunda dönüş yapan, koşulsuz iade seçeneği sunan e-ticaret anlayışına sahip Mubiko’nun mottosu; Mutluluk Bizimle Kolay!
 
Yapı Market, Bahçe, Oto, Ev Yaşam, Mutfak Gereçleri, Anne Bebek ve Oyuncak, Ofis, Kırtasiye, Spor, Outdoor kategorileri altındaki geniş ve kısa zamanda daha da genişleyecek  ürün yelpazemiz sayesinde ihtiyacınız olan her şey dilediğinizde kapınıza gelecek.
 
Müşteri değerlerine verdiğimiz önemin yanı sıra pazarı takip eden, değişen ve gelişen trendleri yakalayan iş anlayışımızla ve Norm Holding güvencesiyle alışveriş fırsatı Mubiko’yla elinizin altında olacak.
 
Tıklıyosun Geliyo! Alışverişin Kolayı O!
 
VİZYON
Güçlü lojistik ağımız ve hızlı teslimat stratejimiz ile Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri olmak.
 
MİSYON
Norm Holding olarak değerlerimizi tüm grup şirketlerimizde benimsiyoruz ve gücümüzü bu ilkelerden alıyoruz.
  • Müşterimiz için fark yaratırız.
  • Takım gücüne inanırız.
  • Adil ve saygılı davranırız.
  • Topluma ve çevreye değer katarız.
  • Normlarımızı ve kendimizi sürekli geliştiririz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.