Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

                                                                                                              GİZLİLİK VE ÖDEME GÜVENLİĞİ 

Değerli STANDART CIVATA TİCARET VE SANAYİ A.Ş. (“Şirket”) Üyesi;

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen www.mubiko.com altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Şirket veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Şirket’in ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kişisel bilgilerin her türlü suiistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

Kişisel verilerinize ilişkin daha detaylı bilgi elde etmek için lütfen İnternet Sitesi Ziyaretçileri İçin Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metnini ve Çerez Politikasını inceleyiniz. Güvenli alışverişin adresi www.mubiko.com’da yaşadığınız deneyimleri ve sorularınızı mail ile musterihizmetleri@mubiko.com adresinden ya da 0(850) 241 7 541 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Keyifli alışverişler dileriz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.