Kişisel Verilerin Korunması Müşteri Açık Rıza Metni

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MÜŞTERİ AÇIK RIZA METNİ

Standart Cıvata Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi (“Standart Cıvata“) www.mubiko.com internet sitesi aracılığıyla elde edilen kişisel verilerinizi veri sorumlusu sıfatıyla işlemektedir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin ayrıntılı bilgilere Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Müşteri Aydınlatma Metni yer verilmektedir.

- Tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz halinde ad-soyadınız, e-posta adresiniz ve telefon numaranızı tarafınıza ticari ve ticari olmayan her türlü elektronik iletinin gönderilmesi, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, reklam, kampanya ve promosyon süreçlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir.

- Ad, soyadınız, telefon numaranız ve adresinizden oluşan kişisel verileriniz ile sipariş ve fatura bilgileriniz yurt dışında mukim firma tarafından bulut tabanlı WMS depo yönetim sistemleri hizmetleri sunulması sebebiyle bu hizmetleri Hamurlabs firması ile paylaşılmakta ve bu suretle yurt dışına aktarılmaktadır. Ad-soyadınız, kimlik numaranız, e-posta adresiniz, telefon numaranız, adresiniz, vergi numaranız, ödemede kullanılan kart bilgileriniz, fatura bilginiz, sipariş bilginiz ve çağrı merkezi kayıtlarınızdan oluşan kişisel verileriniz gerekli alt yapı hizmetlerinin sağlanması, tarafınıza e-posta gönderiminin sağlanması, açık rıza vermeniz halinde tarafınıza ticari ve ticari olmayan elektronik ileti gönderilmesi ve raporlama amaçlarıyla hizmet aldığımız üçüncü taraf şirketin (Tsoft) Fransa’da bulunan sunucularında saklanmaktadır ve bu suretle yurt dışına aktarılmaktadır.

Vermiş olduğunuz rıza ihtiyari olup, dilediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Rızanın geri alınması, geri alındığı tarihten önce açık rızanıza dayanılarak gerçekleştirilen kişisel veri işleme faaliyetlerinin Kanun’a uygunluğunu etkilememektedir. Kişisel verilerinizin silinmesi anonim hale getirilmesi veya yok edilmesi talebiyle başvuruda bulunmadığınız sürece, Standart Cıvata, yukarıda belirtilen veri işleme faaliyetine devam edecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.