30tl_popup-1.jpg (57 KB)

Skechers S12964 BBK DYNAMİGHT 2.0-EYE TO EYE Kadın Siyah Spor Ayakkabı

Ürün Kodu :
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • skechers sport logo 1.jpg (109 KB)

   

   

  Dynamight 2.0 – Eye to Eye kadın spor ayakkabı yalın tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Tek renk sayası, elmas dokulu mesh kumaştan üretilmiştir. Bu özel kumaş her adımda ayağınızla birlikte esneyerek sizi rahat ettirirken aynı zamanda da hava alır.

  Dynamight 2.0 – Eye to Eye kadın spor ayakkabının iç tabanında Skechers’ın en sevilen tabanlarından biri olan Memory Foam bulunmaktadır ve bu iç taban giyildiği andan ayakların şeklini alması ile ünlüdür. Bu sayede ayaklarınızı her noktasından yastıklayarak gün boyunca rahat etmenizi sağlar.

  Dynamight 2.0 – Eye to Eye kadın spor ayakkabının orta tabanında kullanılan teknoloji yürürken, koşarken veya spor yaparken oluşan darbe etkilerini minimuma indirir ve şok emici etki yapar.

  Dynamight 2.0 – Eye to Eye kadın spor ayakkabının dış tabanında kullanılan özel kauçuk materyal ayakkabının hafifliğine hafiflik katar, standart bir spor ayakkabıya göre inanılmaz hafiftir, gün boyunca ayağınızda ayakkabı yokmuş gibi hissedersiniz.

  Dynamight 2.0 – Eye to Eye kadın spor ayakkabının dış tabanı yalnızca hafiflik vermekle kalmaz aynı zamanda da üstün ve çok yönlü yer tutuşu sağlar, bu sayede her adımınızı güvenle atabilirsiniz.

  3,6 cm topuk yüksekliği bulunan Dynamight 2.0 – Eye to Eye kadın spor ayakkabının nefes alabilen yapısı sayesinde ayaklarınız tüm gün rahat ederken, sade ve şık tasarımı sayesinde iyi görünmekten de ödün vermeyeceksiniz.

   

  Ürün Özellikleri

  - Polyester ve sentetik malzemelerden üretilmiştir.
  - Bağcıklı, günlük kullanıma uygun, konforlu spor ayakkabı olarak tasarlanmıştır.
  - Stretch Fit yumuşak dokuma örgü kumaş saya kullanılmıştır.
  - Memory Foam yastıklı, konforlu özelliği olan iç taban teknolojisi kullanılmıştır.
  - Darbe etkisini azaltan sportif ve şok emici orta tabana sahiptir.
  - Esnek ve kaliteli dış tabana sahiptir.
  - Topuk yüksekliği 3,2 cm'dir.
  - Makinede yıkanabilir tasarım ile hassas programda soğuk suyla yıkanmaya ve asarak kurutulmaya uygundur.
  - Yan kısımda S logosu mevcuttur.
  - Nefes alabilir tasarıma sahiptir.

  Ayakkabı Yıkama Talimatları

  Benzer renkli çamaşırlarla, mümkünse koruyucu bir kılıf içine koyarak hassas programda, düşük devirde ve soğuk suyla yıkayınız. Çamaşır suyu ve yumuşatıcı kullanmayınız. Hassas yıkama deterjanı kullanınız. Ayakkabı tabanlıkları yıkama esnasında çıkarılmamalıdır. Asarak gölgede hava yolu ile kurumaya bırakabilirsiniz.

   

  12761 NVHP_1 skechers kadın beden tablosu.jpg (19 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.