30tl_popup-1.jpg (57 KB)

Skechers 54600 KHK Go Walk Max Erkek Haki Spor Ayakkabı

Ürün Kodu :
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Ödeme Seçenekleri
 • skechers-1.png (7 KB)
  Ürün Özellikleri
   

  Kolayca giyilip çıkartılabilen, bağcıksız, esnek, çok rahat ve hafif bir yürüyüş ayakkabısı arıyorsanız, GOwalk – Max sizin için doğru seçim! Sayasında kullanılan esnek mesh kumaş sayesinde rahatlıkla giyilip çıkartılabilen GOwalk – Max yürüyüş ayakkabısı gün boyunca nefes alan sayası ile ayaklarınızı kuru ve ferah tutar.

  Esnekliği sayesinde ayaklarınızı her yönden sararak ayakkabıdan çok çorap giyiyormuşsunuz hissi yaratan bu özel saya, ayaklarınızın konforunu garanti edecek tüm özelliklere sahiptir.

  İç tabanında kullanılan ve yeni nesil bir yastıklama teknolojisi olan Goga Max sayesinde her adımda ayağınızın her noktasını destekleyen GOwalk – Max ayakkabı, sizi her adımda bir sonraki adımı atmaya teşvik edecek kadar rahattır.

  Sade ve şık tasarımını hafifliği ile birleştiren GOwalk – Max ayakkabının orta tabanı da bu hafifliğe katkıda bulunan özel bir malzemeden üretilmiştir.

  Yürüyüş sırasında meydana gelen darbe etkilerini minimumda hissetmenizi sağlayan bu ultra konforlu orta taban, dış tabandaki esnek kauçuk ile birleşerek ideal bir yürüyüş ayakkabısını oluşturmaktadır. 3,7 cm’lik topuk yüksekliği bulunan bu kauçuk dış taban GOwalk – Max’in yüksek yer tutuşu performansını üst düzeye çıkartır ve size yürüyüş sırasında ihtiyacınız olan güveni verir.

  Her yönüyle çok konforlu bir yürüyüş ayakkabısı olan GOwalk – Max ayakkabı, günlük ayakkabıların en önemli sorunlarından biri olan temizlik sorununu da makinede yıkanabilir yapısı sayesinde çözmektedir.

  - %100 polyester malzemelerden üretilmiştir.

  - Bağcıklı, atletik ve konforlu yürüyüş ayakkabısı olarak tasarlanmıştır.

  - Nefes alabilen atletik saya kullanılmıştır.

  - Goga Max yeni nesil yastıklama ve destek özelliği olan iç taban teknolojisi kullanılmıştır.

  - Darbe etkisini azaltan yastıklamalı orta tabana sahiptir.

  - Esnek, yer tutuşu sağlayan kauçuk dış tabana sahiptir.

  - Topuk yüksekliği 3,7 cm'dir.

  - Makinede yıkanabilir tasarım ile hassas programda soğuk suyla yıkanmaya ve asarak kurutulmaya uygundur.Rahat giymek için topukta çekme halkası bulunur.

  - Nefes alabilir tasarıma sahiptir.

  Skechers Ayakkabı Yıkama Talimatları

  Benzer renkli çamaşırlarla, mümkünse koruyucu bir kılıf içine koyarak hassas programda, düşük devirde ve soğuk suyla yıkayınız. Çamaşır suyu ve yumuşatıcı kullanmayınız. Hassas yıkama deterjanı kullanınız. Ayakkabı tabanlıkları yıkama esnasında çıkarılmamalıdır. Asarak gölgede hava yolu ile kurumaya bırakınız.

  54600 KHK_1 skechers erkek ayak beden (2).jpg (26 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.