popup- son.png (78 KB)
Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

İzmir İçi Aynı Gün Teslimat

Güzel İzmir’den dünyaya açılacak yepyeni bir hikaye yaratmak için yola çıktık. Gayemiz özenle hazırlayıp satışa sunduğumuz binlerce çeşit ürünü, uygun fiyatlarla en hızlı şekilde kapınıza ulaştırmaktı.

İzmirli mubiko İzmir’e özel bir şey yapmak istedi. İzmir İçi Hızlı Teslimat fikri böyle doğdu. Mubiko’dan saat 16.00’ya kadar verilen İzmir İçi Aynı Gün Teslimat ikonlu siparişler aynı gün saat 21.00’e kadar teslim edilir.

Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Bayraklı, Karabağlar, Menemen, Bornova şimdilik İzmir İçi Aynı Gün Teslimat ilçelerimiz. Ancak en kısa zamanda İzmir’in tüm ilçelerini hemen teslimat kapsamına almak için çalışıyoruz.

Kedin en sevdiğin parfümü kırdı ve mağazaya uğrayacak vaktin yok ya da İzmir’de yaşayan en yakın arkadaşının doğum günü ve hediyesi bugün teslim edilsin istiyorsun veya tam da bugün spora başlamaya karar verdin ama spor ayakkabın yok. Belki de sadece kargo beklemek istemiyorsun ya da kendini özel hissetmek istiyorsun. İşte mubiko’nun hemen teslimat seçeneği tam da bu zamanlar için var.

İzmir İçi Aynı Gün Teslimat yazılı ürünler hemen teslim alabileceğin ürünlerdir.

Hafta içi ve cumartesi günü 16.00’ya kadar mubiko’dan verdiğin siparişlerde bulunan İzmir İçi Aynı Gün Teslimat ürünleri aynı gün saat 21.00’e kadar teslim edilir. Cumartesi 16.00’dan sonra ve Pazar günü verdiğin siparişler pazartesi hızlı teslimat ile gönderilir.

Hızlı teslimata dahil ürünler ile birlikte satın alacağın diğer ürünler sana Yurtiçi Kargo’yla gönderilecek.

Sözümüzü tutmak ve aynı gün teslimat sözü verilen siparişlerimizi size ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak olumsuz hava şartları ya da yoğun trafik durumlarında kuryelerimizin can güvenliklerini tehlikeye atmamak için siparişlerini bir gün ertelemek durumunda kalabiliriz. Bu durumda siparişin ertesi günün hızlı teslimat listesine alınır ve teslimatı sağlanır.

Soru: İzmir içi aynı gün teslimat hizmetini nasıl kullanırım?

Cevap: Siparişinin aynı gün teslim olması için saat 16.00'a kadar İzmir İçi Aynı Gün Teslimat yazılı ürünlerden sipariş vermen yeterli. Adresini yazdığında hızlı teslimat bölgesi içerisindeyse otomatik olarak aynı gün 21:00’e kadar teslim edilecek. Cumartesi 16:00’dan sonra ve Pazar günü vereceğin siparişler pazartesi günü 21:00’e kadar teslim edilecek.

 Soru: İzmir içi aynı gün teslimatta, teslimat ücreti ödeyecek miyim?

Cevap: Hızlı teslimat hizmetimiz için herhangi bir ücret ödemeyeceksin.

Soru: Aynı gün teslimat seçeneği İzmir’in tüm ilçelerinde geçerli mi?

Cevap: Hemen teslim gönderimlerimiz şimdilik; Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Bayraklı, Karabağlar, Menemen, Bornova’da geçerli. Ancak en kısa zamanda İzmir’in tüm ilçelerini hemen teslimat kapsamına almak için çalışıyoruz.

Soru: Siparişimde hem İzmir içi aynı gün teslim etiketli hem de bu etiketin bulunmadığı ürünler var. Teslimat nasıl yapılacak?

Cevap: Pazar günü hariç, saat 16:00’ya kadar verdiğin siparişte bulunan İzmir içi aynı gün teslim etiketli ürünler hızlı teslimat ile aynı gün 21:00’e kadar teslim edilir. Siparişinde bulunan diğer ürünler ise en kısa zamanda Yurtiçi Kargo’ya teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.