popup_;indirim.jpg (98 KB)
h1_11.png (84 KB)h1_15.png (223 KB)h1_12.png (73 KB)h1_14.png (90 KB)
Sıralama seçin
Toplam 2429 ürün görüntüleniyor.

EV TEKSTİLİ

Bir evin her odasını, rengarenk desenleri ve farklı stilleri ile ev tekstili ürünleri tamamlıyor. Nevresim takımlarından halı çeşitlerine, battaniyelerden yorgan ve yastıklara, havlulardan masa örtülerine, alezlerden yatak örtülerine kadar evinizin şıklığını tamamlayacak ev tekstili ürünleri geniş yelpazesi ve uygun fiyatları ile Mubiko.com’da!

NEVRESİM TAKIMLARI

Nevresim takımları ev tekstil ürünleri içerisinde şık görünümleri, kullanım rahatlığı ve temizlik sunan özellikleri ile yatak odalarınızın vazgeçilmezleridir. Farklı desen ve renkleriyle dekorasyonunuzun havasını değiştirecek, dokuları ve yumuşaklıkları ile uykularınıza konfor katacak olan nevresim takımlarının farklı yatak boyları için de çeşitli alternatifleri bulunuyor. Nevresim takımları çift kişilik, tek kişilik ve çocuk ve bebek kategorileri ile her kullanıcıya uygun olarak üretilmektedir. Kullanıcılar, alışkanlıklarına göre genelde çarşaf bulunduran, ütü ihtiyacı gerektirmeyen nevresim takımlarını tercih etmektedirler.

Nevresim takımı seçerken yatağa uygunluğu için ürünlerin ölçülerinin bilinmesi gerekmektedir. Tek kişilik nevresim takımları 160 cm uzunluğunda ve 220 cm genişliğinde ebatlar ile dikilirken çift kişilik nevresim takımları 200 cm uzunluğunda ve 220 cm genişliğinde ebatlar ile dikilmektedir. Tek kişilik nevresim takımlarının içerisinde 1 adet çarşaf, 1 adet yastık kılıfı ve 1 adette nevresim takımı bulunur. Çift kişilik nevresim takımlarında ise 1 adet nevresim, 1 adet çarşaf ve 2 adet yastık kılıfı bulunmaktadır.

Herkesin zevkine uygun renk ve model çeşitliliği ile 7’den 70’e her kullanıcıya hitap eden Nevresim Takımı modelleri uygun fiyat seçeneği ile mubiko.com’da! 

HALI

Dekorasyonunuzun havasını değiştirecek ve evin her yerinde kullanılan halılar evinizin şıklığı için tamamlayıcı ürünler arasında yer alır. Farklı model ve renkleri ile evinize uygun halıyı seçerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Kullanılan alanın boyutlarına göre halıların genişlik ve darlık gibi boyutları da değişmektedir.

Makine halılarının son dönemde en çok tercih edilen halılar olması ile beraber dokuma ve iplik özellikleri ile kendi aralarında farklı modelleri de mevcuttur. El dokuması halılar ise yün, ipek ve pamuk iplikten üretilen halılardır.

Evinizin vazgeçilmesi olan halılar tüm renk ve model çeşitliliği ile en uygun fiyatlarıyla mubiko.com’da! 

YASTIK

Ev tekstili ürünlerinden biri olan yastıklar uyku sağlığınız için büyük önem taşımaktadır. Yatış pozisyonuna uygun olarak seçilen yastıklar uyku kalitenizi artıracaktır. Rahat bir uyku ile güne enerjik ve dinlenmiş olarak başlayabilirsiniz.

Yastıklar içerisinde bulunan malzemeden dikim özelliklerine kadar birçok açıdan çeşitlilik göstermektedir. En çok tercih edilen modelleri temizliğinin pratik olması ile silikon yastıklardır. Elyaf yastıklar ise silikon yastıklar ile benzer özellikler gösterirken mikrofiber dış yüzeye sahip ürünlerdir. Yün ve kaz tüyü yastık modelleri de bulunmaktadır. Tüm yastık çeşitlerini günlük kullanıma uygun olarak 50 x 70 cm gibi klasik ölçülerde bulabilirsiniz.

YATAK ÖRTÜSÜ

Yatak örtüleri, yatak odalarının dekorunu tamamlayarak şık ve temiz görünümünü sağlar. Her zevke ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanan yatak örtüleri çift kişilik, tek kişilik ebatları ile farklı ölçülere uygun olarak üretilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünlerin toplanmaları, değiştirilmeli zahmetsizdir. Ayrıca yastık, yorgan ve çarşafın kolay kirlenmesini de önlemiş olurlar.

Çocuk ve genç odalarında sıklıkla kullanılan yatak örtülerinin çocukların sevdiği renk ve desenlere uygun olarak birçok çeşidi bulunmaktadır. Sevdikleri bir çizgi film karakteri veya destekledikleri takım logolu yatak örtülerinin kullanımı son derece yaygındır.

Yatak odanızın rengine ve mobilyalarınıza uygun olarak seçebileceğiniz yatak örtüleri, farklı renk ve modelleri ile mubiko.com’da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.