popup- son.png (78 KB)

Çanta Modelleri

Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Çanta

Hayatımızı kolaylaştıran ve günlük yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen çantalar; hem aksesuar olarak tercih ediliyor hem de ihtiyaçlarımızı organize etmek amacıyla mutlaka kullanılması gereken bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Çantalar; özel günler, iş hayatı, günlük kullanım ve seyahat gibi farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Çantalarda tercih edilen malzemeler, kullanım alanına yönelik değişkenlik gösteriyor. Sırt çantası, evrak çantası, abiye çanta, bel çantası, omuz çantası ve seyahat çantası gibi oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Her yılın modasına uygun, yepyeni tasarımlarda çantalar üretiliyor.

Her türlü ihtiyaca hizmet eden ve kişinin tarzına uygun binlerce çanta bulunmaktadır. Çanta fiyatları; geniş aralıklarla ve çeşitli ödeme seçenekleriyle her bütçeye uyum sağlıyor.

Kadın Çantası

Tüm kombinlerin tamamlayıcı bir unsuru olan kadın çantaları, çeşitlilik açısından oldukça zengindir. Renklerin çeşitliliğinden göz alıcı tasarımlara, spor tarzdan özel bir davete kadar her alanda kadınları etkileyen modeller bulunmaktadır. 

Klasik tarza sahip modeller, şık kombinleri tamamlayan modeller, spor modeller; her kadının dolabında bulunması gereken çanta çeşitleri arasında yer alıyor.

Erkek Çantası

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de oldukça fazla çanta kullanıyor. Ürün çeşitliliği açısından çok fazla dikkat çeken modeller mevcut. Sunulan tarzlarla, fonksiyonellikleriyle ve hayatı kolaylaştırma amacıyla; farklı markaların, kaliteli modelleri erkeklere hitap etmeyi başarıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.